Noc muzeów w Volvo Car Warszawa

Już w najbliższą sobotę 19 maja

Volvo wspiera Noc Muzeów

Już w najbliższą sobotę 19 maja nocna Warszawa zapełni się tłumem zwiedzających, to wszystko za sprawą Nocy Muzeów – cyklicznym wydarzeniu w Warszawie organizowanym już od 15 lat. Wieczorem 19 maja będzie można odwiedzać aż 240 muzeów i instytucji.

 

Z tej okazji w Volvo Car Warszawa od godziny 20:00 zostaną zaprezentowane dwa legendarne modele szwedzkiej marki – Volvo P 1800S z 1966 roku i Volvo Amazon z 1968 roku. O historycznych samochodach Volvo opowie odwiedzającym legenda polskiego dziennikarstwa motoryzacyjnego Maciej Pertyński.

 

Od dziecka związany z motoryzacją jako kierowca (prawo jazdy z 1977 r., ale za kierownicą już od 1973 r., „od kiedy coś widział powyżej zegarów”), mechanik-amator, entuzjasta tłumaczenia techniki na język zrozumiały dla każdego. Współpracownik wielu tygodników i  miesięczników motoryzacyjnych oraz magazynów lifestyle’owych. Autor książki „Leksykon motoryzacyjny Auto Świata”. Od 2003 r. polski juror konkursu World Car of the Year.

 

W kawiarni Volvo Car Warszawa będzie serwowana kawa a dla chętnych będą specjalnie przygotowane promocje na barze. Wszystkim naszym gościom zapewnimy również transport do innych muzeów na terenie Warszawy.

Serdecznie zapraszamy!

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również