Zupełnie nowe Volvo EX90

W pełni elektryczny SUV premium

Volvo EX90 widok z góry

Nie martw się, masz zapewnioną ochronę

Nowe funkcje zwiększające bezpieczeństwo

Dzięki czujnikowi LiDAR i funkcji wykrywania obecności pasażerów we wnętrzu Volvo EX90 osiąga najwyższy w całej historii Volvo poziom bezpieczeństwa dostępny w standardzie.

Volvo EX90 tył

Udoskonalone wspomaganie kierowcy

Funkcja Pilot Assist

Udoskonalone wspomaganie kierowcy w Volvo EX90 sprawia, że podróż jest płynniejsza i bardziej komfortowa. Pojazd pomaga śledzić ruch drogowy oraz znaki poziome i wspiera cię, odpowiednio dostosowując prędkość jazdy i odległości do bieżących warunków. Zapewnia kontrolę prędkości na ostrych zakrętach i wpomaga kierowanie podczas zmiany pasów ruchu. Jeśli pojazd wykryje jakąkolwiek oznakę tego, że reakcje kierowcy są opóźnione, zahamuje aż do zatrzymania, pozostając jednocześnie na swoim pasie.

7 miejsc

Nasz nowy SUV Volvo EX90 oferuje siedem komfortowych foteli dla dorosłych.

W 100% elektryczny SUV

Napęd na wszystkie koła i funkcja jazdy One Pedal Drive sprawiają, że każda jazda jest jednocześnie ekscytująca i relaksująca.

System audio klasy hi-fi

Zoptymalizowany we współpracy z firmą Bowers and Wilkins model Volvo EX90 oferuje trójwymiarowy dźwięk zapewniający wyjątkowe wrażenia.

Volvo EX90 środek wnętrze

Cena podstawowej wersji

Cena Volvo EX90 - od 399 900 zł

Nowy komputer główny w Volvo EX90 sprawia, że system inforozrywkowy działa szybciej i jest wygodniejszy w użyciu niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki intuicyjnemu, adaptacyjnemu interfejsowi Twoje preferencje są zapamiętywane, a następnie łatwo dostępne za pomocą jednego dotknięcia na całkowicie nowym pasku kontekstowym.

Volvo EX90 – najbezpieczniejszy seryjny samochód osobowy?

Samochód jest zaprojektowany tak, by rozumiał człowieka i otoczenie, stając się tym samym zapewne najbezpieczniejszym seryjnym samochodem osobowym, jaki do tej pory powstał. Dzięki aktualizacjom oprogramowania i nowym danym umie się uczyć, dlatego z czasem będzie stawał się jeszcze mądrzejszy i bardziej bezpieczny.

Volvo EX90 światła reflektor przód

Volvo EX90

Inteligentne wsparcie kierowcy

Zaawansowane urządzenia w postaci sterowanych komputerowo kamer, radarów i lidarów tworzą 360-stopniowy, ciągły obraz otoczenia samochodu.

  • 5 radarów
  • 8 kamer
  • 16 czujników ultradźwiękowych

Czujniki nie męczą się ani nie rozpraszają. Ich zadaniem jest reagować wtedy, gdy na reakcję człowieka jest już o ułamek sekundy za późno. Lidar obserwuje drogę w dzień i w nocy, przy każdej prędkości. Jest w stanie dostrzec niewielkie obiekty setki metrów przed samochodem, co daje czas na poinformowanie kierowcy, reakcję i uniknięcie zagrożenia.

W kabinie nasza niewidzialna osłona jest także obecna. Czujniki i kamery sterowane przez specjalne algorytmy mierzą poziom koncentracji kierowcy. Technologia pozwala EX90 rozpoznać oznaki nieuwagi czy zmęczenia lepiej niż w jakimkolwiek wcześniejszym modelu Volvo.

Volvo EX90 wnętrze fotele dach panoramiczny

Volvo EX90

Unikniesz przypadkowego zamknięcia

Najnowszy, pierwszy na świecie system radarowy ma za zadanie upewnić się, że nikt nie zostanie pozostawiony w kabinie samochodu – przede wszystkim przez roztargnienie, czy pośpiech, których nie brakuje w naszym codziennym życiu.

Volvo EX90 widok z góry 7 miejsc

Volvo EX90

Ładowanie dwukierunkowe

Elektryczne Volvo EX90 jest pierwszym samochodem Volvo przygotowanym technicznie do ładowania dwukierunkowego. Ładowanie dwukierunkowe w Volvo EX90 umożliwi Ci zasilanie w energię zarówno Twojego domu, jak i urządzeń elektrycznych.

Volvo EX90 ładowanie

Nowy elektryczny SUV

Volvo EX90

W skład wyposażenie podstawowego wchodzą m.in. Lidar, reflektory HD Pixel LED, zestaw audio Bose Premium, 7 siedzeń, wyświetlacz przezierny HUD, 21-calowe felgi, kamera o zasięgu 360°, panoramiczne okno dachowe, klimatyzacja czterostrefowa, usługi cyfrowe - 4 letnia subskrypcja. Google Assistant, Google Maps i Google Play Store.

Volvo EX90 posiada silnik Twin motor o mocy 408 koni, który rozpędza samochód do 100km/h w 5,9 sekundy oraz pozwala na przejechanie 585 km w cyklu mieszanym WLTP.

Wyjątkowy, skandynawski design

Szwedzkie projekty nowocznesnych samochodów elektrycznych głównie bazują na unikalnych rozwiązaniach. Zarówno technicznych, jak i designerskich. Wiele z propozycji staje się odpowiedzią na potrzeby konsumentów. W trosce o środowisko, w najnowszym Volvo EX90 wykorzystano innowacyjne materiały, które stały się alternatywą dla tych już dobrze znanych. Wiele z dodatków posiada certyfikaty świadczące o produkcji w zgodzie z przyrodą, a niektóre z nich powstały w 100% z recyklingu.

Wnętrze pozbawione tradycyjnej skóry

Do produkcji kabiny Volvo EX90 użyto innowacyjnych materiałów, które są ekologiczne i dobre dla środowiska. Drewniane elementy na drzwiach z certyfikatem FSC, dywaniki z przędzy poliamidowej czy podszybia z poliuretanu wodnego to tylko niektóre z nowoczesnych rozwiązań w Volvo EX90.

Kluczyk wszędzie tam, gdzie potrzebujesz

Bezprzewodowe otwieranie Volvo EX90 gwarantuje pełną swobodę i niezależność w korzystaniu z auta. Gdy zbliżysz się do samochodu, ten rozpozna Cię i otworzy drzwi. Kluczyk łączy się z profilem kierowcy, który zapamięta dokładne ustawienie foteli, lusterek, kierownicy, a nawet konta Google czy systemu infotainment. To praktyczne i wygodne rozwiązanie w trosce o bezpieczeństwo.

Samowystarczalny ekran centralny

Wolnostojący ekran dotykowy w formie tabletu to odpowiedź na zróżnicowe potrzeby użytkowników. Panel dotykowy umożliwia korzystanie z podglądu mapy, ustawień nawiewów, kamer parkowania nawet, gdy kierowca chce to zrobić jeszcze w rękawiczkach. Nowoczesny wygląd dodatku idzie w parze z jego funkcjonalnym charakrerem. Przejrzyste menu z często używanymi funkcjami pojawia się tylko wtedy, gdy te są dostępne. Ogranicza to ryzyko rozproszenia kierowcy i wpływa na bezpieczeństwo w czasie drogi.

Parkowanie z systemem kamer

Zaawansowany system czujników i kamer w Volvo EX90 sprawia, że parkowanie jest proste i wygodne. Układ Park Assist wspiera kierowcę w trakcie parkowania z przodu, z boku i z tyłu samochodu. Wbudowane radary rozpoznają inne pojazdy, a także rowerzystów i motocyklistów. Kamery cofania włączają się automatycznie, a system informuje kierowcę na bieżąco, co dzieje się poza samochodem.

One Pedal Drive

Trzy ustawienia trybu „One Pedal Drive” sprawiają, że Volvo EX90 można prowadzić przy użyciu tylko jednego pedału. Siła hamowania silników elektrycznych to podstawowy hamulec, dzięki któremu jazda autem elektrycznym jest jeszcze prostsza i wygodniejsza. Tryby „ON”, „OFF” i „AUTO” pozwalają kierowcy samodzielnie zdecydować i dostosować poruszanie się samochodem do aktualnych warunków na drodze. Sterowanie Volvo EX90 jednym pedałem pozwoli Ci wygodniej podróżować, przy jednoczesnej, pełnej kontroli nad autem.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 667 400 083
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Volvo Car Warszawa otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Volvo Car Warszawa

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.