Elektryczne Volvo XC40.

W pełni elektryczny, kompaktowy, skandynawski SUV Volvo XC40, który został zaprojektowany z myślą o nie tylko miejskim stylu życia, jest już dostępny do jazd testowych - tylko w Volvo Car Warszawa. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz i umów jazdę próbną już dzisiaj.

Żadnych kompromisów

XC40 Recharge nie zmusza Cię do wyboru między mocą a odpowiedzialną jazdą. Po prostu usiądź w fotelu, wrzuć bieg i ciesz się wygodą obsługi jednym pedałem, imponującą mocą dwóch silników elektrycznych oraz napędem na wszystkie koła – przy zerowej emisji spalin.

Ładowanie w trasie

W przerwie podróży możesz szybko naładować akumulator - od 10 do 80 procent pojemności w około 33 minut.

Ładowanie w domu

W celu zapewnienia wygodnego ładowania w domu zalecamy zainstalowanie ściennej stacji Wallbox.

Płynna jazda na napędzie elektrycznym dzięki intuicyjnej technologii i wbudowanym usługom Google.

  • Najlepsza nawigacja w swojej klasie! W pełni zintegrowane z samochodem Mapy Google, obsługa głosowa ('hands-free') możliwa dzięki Asystentowi Google, informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i automatyczne korekty trasy pozwolą Ci bezproblemowo dotrzeć do celu.
  • Łatwe planowanie ładowania! Wbudowana funkcja planowania trasy może ostrzegać Cię o konieczności naładowania na długo przed wyczerpaniem się energii akumulatora. Funkcja ta oferuje również rekomendacje dotyczące czasu i miejsca ładowania, które pozwolą Ci się zrelaksować i cieszyć podróżą.
  • Zawsze na czasie! XC40 Recharge zacznie w 2021 roku otrzymywać aktualizacje automatyczne bezprzewodowo. Gdy aktualizaje będą dostępne, Twoje Volvo będzie jeszcze lepsze i wyposażone w najświeższe wersje oprogramowania.

Zanurz się w najwyższej jakości multimedia i dźwięk.

Rozmawiaj z Google w swoim XC40 Recharge i steruj funkcjami nie odrywając rąk od kierownicy. Za pośrednictwem znajomego interfejsu możesz cieszyć się rozrywką i utrzymywać kontakt z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami – po prostu wypowiadając polecenia. Dzięki dostępowi do aplikacji w sklepie Google Play i wysokiej klasy systemowi audio Harman Kardon Ty, Twój samochód i Twoje życie nigdy nie były bliżej siebie.

Twój nowy drugi dom. Osobista strona mobilności.

  • Zmyślne schowki. W środku znajdziesz pomysłowe schowki na butelki z wodą, torby treningowe, telefony, laptopy, przekąski i inne rzeczy. Z przodu jest też specjalny schowek na przewody ładujące.
  • Ekologiczne materiały. Zwiększone wykorzystanie materiałów ekologicznych to tylko jeden ze sposobów, w jaki XC40 Recharge ogranicza swój wpływ na środowisko. Na przykład obicia w kabinie są częściowo wykonane z tworzywa pochodzącego z recyklingu.
  • Wykreuj swoją idealną przestrzeń. Wstępne ogrzewanie, chłodzenie i nie tylko – proste polecenie z aplikacji Volvo Cars pozwoli Ci zdalnie przygotować idealne warunki w kabinie przed rozpoczęciem podróży.
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 667 400 083
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Volvo Car Warszawa otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin